Als je onze site gebruikt, krijg je van ons cookies.

Gemeente Schagen2 Buitengewoon opsporingsambtenaren (BOA)

2 Buitengewoon opsporingsambtenaren (BOA)

Vacature

Wij zijn wij

Een gezellige stadskern, schilderachtige dorpjes, groene polders, bloeiende bollenvelden en zo'n 18 kilometer duurzaam strand. Dat is gemeente Schagen!

Bij ons kom je zonder file op je werk, kun je tijd- en plaatsonafhankelijk werken met je zelf gekozen laptop en telefoon én heb je altijd onze missie voor ogen:

"Alles wat wij doen en laten draagt bij aan het geluk van onze inwoners"

Ons gemeentehuis is ingericht als ontmoetingsplek voor circa 400 medewerkers en 47.000 inwoners. Wij richten ons op hoogwaardige dienstverlening aan onze inwoners en ondernemers. En we zoeken altijd naar de hoogst mogelijke vorm van participatie. Dat doen we door proces- en projectgestuurd te werken, (persoonlijk) leiderschap te tonen en door continue te streven naar verbeteringen. We kunnen jouw hulp daar goed bij gebruiken. Zin om mee te doen?

Onze visie vind je op schagen.nl/organisatievisie

Voor het team Toezicht en handhaving van de afdeling Ruimte zoeken wij :

2 Buitengewoon opsporingsambtenaren (BOA)

(allebei voor 36 uur per week)

Wie ben jij?

Jij bent een aanpakker die uitstekend beslissingen kan nemen of anderen kan adviseren. Je bent - als het nodig is - prima in staat om impopulaire maatregelen te nemen. Jouw tweede natuur is om op een goede, duurzame manier problemen op te lossen en te voorkomen. Bij dreigende ruzies kun jij de angel eruit halen en ervoor zorgen dat iedereen respect voor elkaar houdt. Met jouw ervaring weet je overlastsituaties dan ook goed in te schatten en op te lossen. Jij staat stevig in je schoenen en beschikt over uitstekende sociale vaardigheden en overtuigingskracht. Je hebt een zesde zintuig voor situaties die niet kloppen en stapt daar gemakkelijk proactief op af. Onze organisatievisie en kernwaarden passen jou als een jas; jij bent betrouwbaar en aanspreekbaar, werkt waarderend en onderzoekend en levert kwaliteit en resultaat. Je bent een echte teamspeler en weet met jouw manier van communiceren het wij-gevoel te versterken. Je kunt goed luisteren, bent klantgericht en altijd op zoek naar verbeterkansen. Op onregelmatige tijden werken vind je prima: of het nu overdag, 's avonds of in het weekend is, jij bent daar waar het op dat moment nodig is. Je beschikt over een afgeronde BOA-opleiding. Daarnaast beschik je over het diploma Toezichthouder Drank- en Horecawet of bent bereidt hiervoor de opleiding te volgen en binnen zes maanden af te ronden. Heb je een aantal jaar werkervaring? Dan is dat een pré.

Wat ga je in deze functie doen?

Als BOA lever jij een bijdrage aan de leefbaarheid in onze gemeente. Je let op of inwoners, ondernemers en bezoekers in onze gemeente zicht houden aan de regels van de Algemene Plaatselijke Verordening (APV), de Drank- en Horecawet en andere wet- en regelgeving voor onze openbare ruimte. Je kijkt bijvoorbeeld of mensen in de blauwe zone hun parkeerschijf hebben gebruikt, maar ook of hangjongeren zich houden aan onze regels, of hondenbezitters de poep van hun hond opruimen en of alles soepel verloopt bij de vele evenementen in onze gemeente, zoals Paasvee, Popweekend en kermissen. Je spreekt overtreders aan en als het nodig is, treed je handhavend op door bijvoorbeeld te verbaliseren of overtredingen te rapporteren. Je beantwoord vragen van anderen, signaleert bijzondere situaties en bedenkt zelf hoe je het beste met een situatie kunt omgaan. Afhankelijk van het onderwerp waarmee je bezig bent, heb je contact met onze ketenpartners, zoals politie en andere hulpverleners.

Wat bieden wij?

Een veelzijdige functie binnen een nieuw team in een ambitieuze gemeentelijke organisatie, waarin geen dag hetzelfde is. Omdat jouw werkgeluk voor Schagen belangrijk is, hebben we aandacht voor jouw werkvermogen en investeren we graag in jouw ontwikkeling. Ook krijg je veel ruimte voor eigen inbreng en het delen van kennis met collega's. Als BOA zorgen we ervoor dat je goed uitgerust op pad kunt. Wat betreft salaris bieden we schaal 7

(max. € 3114,-, exclusief 17,05% Individueel keuzebudget, salaristabel 1 januari 2020).

Meer weten?

Neem voor vragen over de functie contact op met Anton Noorman, afdelingshoofd Ruimte via (06) 24 31 40 71. Voor vragen over de procedure kun je contact opnemen met Rukiye Sahin,

P&O adviseur Werving en Selectie telefoonnummer 06 52 40 86 26.

Het inwinnen van referenties maakt deel uit van de tweede ronde van de selectieprocedure.

Eerste gespreksrode is op 2 en 4 december 2019.

Interesse?

Klik dan op bovenstaande knop en stuur ons zo je sollicitatiebrief en CV
avatar

Meer informatie over deze vacature?

Neem contact op met Rukiye Sahin van Gemeente Schagen ( +31 6 52408626)

Over de organisatie

Een gezellige stadskern, schilderachtige dorpjes, groene polders, bloeiende bollenvelden en zo’n 18 kilometer duurzaam strand. Dat is gemeente Schagen!

Bij ons kom je zonder file op je werk, kun je tijd- en plaatsonafhankelijk werken met je zelf gekozen laptop en telefoon én heb je altijd onze missie voor ogen:

“Alles wat wij doen en laten draagt bij aan het geluk van onze inwoners“

Ons gemeentehuis is ingericht als ontmoetingsplek voor circa 400 medewerkers en 47.000 inwoners. Wij richten ons op hoogwaardige dienstverlening aan onze inwoners en ondernemers. En we zoeken altijd naar de hoogst mogelijke vorm van participatie. Dat doen we door proces- en projectgestuurd te werken, (persoonlijk) leiderschap te tonen en door continue te streven naar verbeteringen. We kunnen jouw hulp daar goed bij gebruiken. Zin om mee te doen?

Meer over onze visie op schagen.nl/organisatievisie

meer over Gemeente Schagen

Adres

Laan 19
1741 EA Schagen

(0224) 210 400